06/25/13 20:43

СНИМКИ: Много пропуски и глупави грешки отнеха победата на Левски срещу австрийците

Отборът на Левски записа реми в контролата си срещу Матерсбург. Двубоят срещу клуба, който отпадна от елита на Австрия завърши 1:1, като „сините“ имаха инициативата, но направиха куп пропуски. Гола за Левски падна в 30-та минута и бе дело на Базил Де Карвальо. В 69-та резервата Михаел Морц изравни след нелепа грешка в защитата на Левски. Николай Митов почна с Попадийн, Везалов, Даниел Димов и Пинто в защита. В средата на терена стартираха Стефан Велев и Ангелов като дефанзивни халфове, а Гаджев играеше пред тях. В атака Лопес и Родригес си смен...