06/30/13 07:17

Велика България постави САЩ на колене в невероятен мач изпълнен с обрати

Националният отбор на България по волейбол буквално постави САЩ на колене, след като победи с 3:1 гейма (25:20, 18:25, 25:23, 25:21) във втория мач между двата отбора за Световната лига. Родната селекция показа коренно различна игра в сравнение с вчерашния двубой, когато загуби с 0:3 гейма, и така записа пета победа от началото на надпреварата. Българите демонстрираха повече самочувствие, организирани действия и класа, а това бе в основата на успеха им. Самоотвержените прояви на нашите момчета, невероятната блокада, прецизната защита и премере...