07/04/13 23:03

Митов: Важно беше да не ни вкарат, в реванша ще играем още по-добре

Старши треньорът на Левски Николай Митов не показа да е особено притеснен след равенството 0:0 срещу казахстанския Иртиш Павлодар в първия мач на отбора за сезона. Според Митов е било по-важно, че „сините“ не са допуснали гол. Той изрази увереност, че в реванша отборът ще играе „още по-добре“. „В мач, в който владеехме ситуацията, изпуснахме няколко чисти положения в първите 20-25 минути. Не успяхме да си вкараме положенията, имахме и дузпа. Първите 25 минути имахме 3-4 положения, не вкарахме, те се затвориха. Второто трябваше да сме по-настоят...