07/04/13 00:09

Нефтохимик и Калиакра завършиха наравно в контрола

Нефтохимик и Калиакра завършиха наравно 1:1 в контролна среща по футбол, играна на градския стадион в Поморие, съобщава официалния сайт на новака в А футболна група. Домакините упражниха натиск в началните минути, но не застрашиха опасно вратата на гостите. След няколко пропуска на нападателите, Галин Димов откри резултата за Нефтохимик в 19-ата минута, след като получи хубав извеждащ пас от младежкия национал Емануил Манев. В 33-ата Георги Петков възстанови равенството след центриранр отдясно. В мача ще се запомни и ударът в гредата от около 2...