10/09/13 20:08

Самир Мъстънов: Очаквана загуба, все пак играем срещу двукратния шампион

Новият старши треньор на Дунав Русе Самир Мъстънов сподели след поражението с 1:4 от Лудогорец, че загубата е очаквана, тъй като класите на двата отбора са различни. „Очаквано, все пак играем срещу двукратния шампион. бяхме подготвени, играхме по-затворено, опитвахме на контра атака на 2-3 пъти докато бяхме свежи. Второто полувреме физическите сили свършиха и нямаше как“, сподели Мъстънов, който направи своя дебют като треньор на Дунав именно в двубоя с Лудогорец. „Тук концентрацията е на по-високо ниво, отколкото в мачове със Свищов и други от...