10/17/13 18:14

Втора експресна победа за Григор Димитров в Стокхолм

Григор Димитров се класира за 1/4-финалите на ATP турнира в Стокхолм, след като записа втора поредна победа - 6:1, 6:3 срещу немския гигант Ян-Ленард Щруф. В днешния си двубой Гришо показа значително по-добра игра в сравнение с успеха срещу Мариуш Копил, беше много стабилен и уверен в себе си и логично стигна до три пробива, докато в своите сервис геймове дори не позволи на съперника си да се добере до брейбол. Мачът започна с размяна на по един гейм за сервиращите, но оттам нататък Димитров не даде друг гейм на Щруф и след два пробива взе първ...