10/20/13 20:26

Райо Валекано се измъкна от зоната на изпадащите, Алмерия остана на последно място

Райо Валекано стигна до скъпоценни три точки при визитата си на Алмерия от деветия кръг на Примера дивисион. Тимът от Мадрид се наложи с 1:0 като по този начин се измъкна от зоната на изпадащите, докато отборът от Андалусия остана на последната позиция в класирането и все още няма победа от началото на сезона. Домакините можеха да поведат в резултата в 37-та минута, когато след удар на Фалке топката срещна напречната греда на вратата на Райо Валекано. Алмерия завърши мача с човек по-малко, след като Саул бе изгонен за втори жълт картон в 64-та ...