10/25/13 11:05

Дефоу изравни рекорд срещу Шериф

Нападателят на Тотнъм Джърмейн Дефоу изравни рекорда на клуба за най-много голове отбелязани в европейските турнири, след като отбеляза едно от попаденията за успеха с 2:0 над Шериф Тираспол миналата вечер. Английският футболист се разписа в 75-та минута с изстрел от далечно разстояние, за да оформи крайния резултат, като по този начин вече има 22 гола в Европа с екипа на Тотнъм, колкото легендата на "шпорите" Мартин Чивърс. "Това е страхотно постижение, той има голям шанс да задмине този рекорд. Не трябва да празнуваме, преди да се случи, но т...