10/27/13 17:51

Бордо се разправи с Монпелие за едно полувреме

Отборът на Бордо успя да се наложи с 2:0 над Монпелие в мач от 11-я кръг на френската Лига 1. Головете за успяха на „жирондинците“ бяха дело на Шейк Диабате и Людовик Обраняк. Първото полувреме не предложи особено зрелище, като двата екипа си размениха по няколко статични положения. Единственото, което заслужава да бъде регистрирано през тези първи 45 минути бе червеният картон на Ясин Джебур, който дойде в 20-ата минута за една невъздържана постъпка. Всичко по-интересно се случи през вторите 45 минути, когато паднаха и двата гола за успеха на ...