10/27/13 20:42

Ивайло Петев изгледа края на лошата серия на своя АЕЛ Лимасол

Новият старши треньор на АЕЛ Лимасол Ивайло Петев изгледа от трибуните първия си мач начело на тима, завършил с успех с 2:1 срещу градския съперник Арис. Това сложи точка на серията от три поредни срещи без победа за АЕЛ. За отбора на символичния гост от Арис игра полузащитникът Димитър Петков, който получи жълт картон. АЕЛ бе воден от пейката от временния наставник Мариус Неофиту, който изпълняваше длъжността преди назначението на Петев. Ивайло Петев поема нещата в свои ръце от следващата седмица. Едмар откри резултата в 19-та минута за АЕЛ, н...