10/27/13 16:18

ЦСКА спря пропадането, Миланов игра едно полувреме

ЦСКА Москва спря пропадането и негативната серия от пет поредни мача без победа. Московските „армейци“ разбиха с 5:1 като домакин ФК Краснодар в мач от 14-я кръг на руското първенство. Българският футболист Георги Миланов започна като титуляр, но бе сменен на полувремето от Елвир Рахимич. Домакините решиха изхода от срещата още през първото полувреме, когато успяха да вкарат цели четири попадения. Головата серия бе започната в 14-та минута от Зоран Тошич, който се възползва от добро подаване на Сергей Игнашевич и вкара за 1:0. Думбия удвои пред...