10/30/13 10:13

Корне: Обещах на семейството ми да отпразнуваме с шампанско титлата от София

Французойката Ализе Корне е уверена, че може да триумфира в Турнира на шампионките в София. Тенисистката даде интервю за официалния сайт на надпреварата. - Това е четвъртата ви победа от четири мача срещу Мария Кириленко. Смятате ли, че сте сред най-трудните й съпернички? - Определено играта ми е много неудобна за Мария, защото се движа добре по корта и винаги я принуждавам да прави по още един допълнителен удар. Но днес тя просто се контузи, изпитваше болка и придвижването й по корта беше затруднено. Аз изиграх страхотни пет гейма, но за нея с...