11/01/13 16:34

Мъри: Не съм се съмнявал, че собственикът на Ботев има доверие в нас, притеснява ме играта ни

„По принцип аз никога не съм се съмнявал, че собственикът на Ботев има доверие в нас, но повече съм притеснен от резултатите в последните мачове и най-вече от играта на отбора ми”, заяви специално за Гонг старши треньорът на Ботев Пловдив Станимир Стоилов. В четвъртък той бе на среща със собственика на тима Цветан Василев, на която той гласува доверие на целия спортно-технически щаб, въпреки факта, че Ботев няма победа в последните три срещи. „Ако подобрим играта си, съм сигурен, че ще подобрим и резултатите. Така че, други притеснения съм няма...