11/07/13 01:15

Алегри: За Балотели и Милан бе добре Марио да остане резерва

Старши треньорът на Милан Масимилиано Алегри заяви след загубата от Барселона, че оставането на Марио Балотели на резервната скамейка е било за добро. „Направих това за доброто на Милан и Марио. Той имаше контузия и последните му изяви не бяха добри. Затова предпочетох да започна с Робиньо и Кака”, коментира Алегри. „Балотели направи някои добри неща през второто полувреме. Нормално е хората да очакват много повече от него. Той трява да се доказва във всеки един мач. Преди да допуснем третия гол имахме няколко добри възможности да изравним резу...