11/09/13 16:58

Мицански с цяло полувреме в четвъртия мач без загуба за Карлсруе

Българският национал Илиян Мицански записа едно полувреме за своя Карлсруе при нулевото равенство срещу Унион в Берлин от 14-ия кръг на Втора Бундеслига. Нападателят се появи като смяна на почивката, но не успя да помогне на тима си да запише трета поредна победа. Въпреки това „Ка Еф Це“ се радва на добра серия и вече четири двубоя няма загуба във втория ешелон. Домакините от столицата бяха далеч по-активният тим през целия мач, като владееха повече топката и отправиха почти четири пъти повече изстрели към вратата на Орлисхаузен – 19 спрямо 5 з...