11/10/13 17:28

Бордо глътна горчива тройка от френските „канарчета“

Новакът в Лига 1 Нант продължи с приятното си предстяване от началото на сезона и при гостуването си на Бордо в 13-ия кръг. „Жълто-зелените“ стигнаха до класически успех с 3:0, с който защитиха четвъртата си позиция във временното класиране. Лошите моменти за „жирондинците“ започнаха в 41-ата минута, когато Венсан Беса укроти добро подаване на Филип Джорджевич и първи разстреля Седрик Карасо. След почивката Нант набързо уби интригата с две попадения в рамките на 4 минути. В 60-ата двамата централни бранители на канарчетата – Вискарондо и Джилаб...