11/10/13 20:07

Дузпа спаси Марсилия срещу опашкаря Сошо

Олимпик Марсилия се наложи с 2:1 над последния в класирането на Лига 1 Сошо, в 13-я кръг на френското първенство. С победата Марсилия събра 21 точки, и излезе пети. Успехът сложи край и на ужасна серия от седем мача, в които тимът взе една-единствена точка. Флориан Товин откри още в четвъртата минута за радост на феновете на "Стад Велодром". След сериозен натиск на Сошо, и огромно превъзходство за гостите във владението на топката, те заслужено стигнаха до изравнително попадение. То бе дело на Еманюел Маюка в 60-та минута, и малко постресна Мар...