11/10/13 20:06

Дунав 8806 победи Берое с Жаклин Златанова в редиците си

Дунав 8806 победи със 79:49 (22:9, 21:15, 19:12, 17:13) Берое Стара Загора в мач от петия кръг на първенството в НБЛ-жени. Двубоят в залата в русенския квартал „Здравец“ ще се запомни и с дългоочакваното завръщане в игра на Жаклин Златанова, която се възстановяваше от операция на ахилеса. Домакините отбелязаха първите две точки в срещата и водеха в играта и в резултата до финалната сирена. До края на първата част авансът им вече бе 13 точки за 22:9. Именно тогава започна да загрява най-талантливата родна баскетболистка през последните години. Ж...