11/10/13 19:30

Рангелов класира Люцерн на четвъртфинал за Купата, Иван Иванов гледа ЦСКА

Димитър Рангелов вкара единственото попадение за Люцерн, за победата над Сион за Купата на Швейцария. Българският национал бе точен от пряк свободен удар в 88-та минута, за решаващото 1:0 - резултат, който класира Люцерн на четвъртфинал в турнира. Двубоят се игра при много тежки условия и силен дъжд, но Люцерн успя да вземе реванш от Сион за загубата, която същият противник му нанесе в първенството само преди седмица. Иван Иванов получи почивка в двубоя на Базел срещу третодивизионния Тюген, но неговият отбор се наложи с 3:1 и също е на четвърт...