11/15/13 17:17

Стефанов: Безкрайно съм разочарован, нашите футболисти мислеха, че мачът се играе 60 минути

Президентът на Славия Венцислав Стефанов заяви, че е безкрайно разочарован след загубата от Локомотив София и отпадането на отбора за Купата на България. „Гостите играха мъжки, търсеха победата и победиха. Нашите мислеха, че мачът се играе 60 минути, но се играе 90. Това е, какво да ви кажа. Безкрайно съм разочарован от всички футболисти“, коментира Стефанов. „Никога не съм очаквал, че по този начин ще загубим мача на стадион „Славия". Каквото и да се каже след такъв мач, няма обяснение, няма оправдание. Каквото и да ми кажат те, за мен това е ...