11/24/13 00:53

Атлетико насоли градските от Хетафе със 7 гола

Атлетико Мадрид защити втората си позиция във временното класиране на Ла Лига, след като в 14-ия кръг разби градския си съперник Хетафе със 7:0. С по два гола се отличиха Давид Вия и Раул Гарсия, а макар да влезе на смяна, водещият реализатор на тима Диего Коща също успя да се разпише, с което сметката му за сезона набъбна до 14 попадения. Въпреки огромното си превъзходство „дюшекчиите“ стартираха голеадата чак в 26-ата минута. Коке записа още един голов пас в колекцията си, като центрира от корнер, а Раул Гарсия от точката на дузпата с глава р...