11/24/13 21:10

Тити: Доволен съм от старанието, от сърце желая успех на Юли в треньорството

„Най-вече съм доволен от играта в защита, нещо в което сме много колебливи. Трябва да сме обективни и да не се главозамайваме”, коментира старши треньорът на Левски Тити Папазов след четвъртата победа на „сините” в шампионата. „Да, трябва да поздравим нашите играчи за старанието през второто полувреме, за добрата успеваемост от тройката през второто полувреме, но не трябва да забравяме, че отсъства основният плеймейкър на Ямбол. За първи път днес Сираков получи толкова игрово време и смятам, че момчето се представи много добре, но все още няма ...