11/27/13 14:15

Фабрегас: Не подценихме Аякс, просто не се получи

Асът на Барселона Сеск Фабрегас сподели след изненадващата загуба от Аякс, че каталунците не са подценили своя съперник, а просто играта им в този двубой не се е получила. „Тичахме много. Не беше въпрос на грешна нагласа или липса на отдаденост, просто не се получи“, призна Фабрегас. „По време на почивката нямаше паника, говорихме много за нашето позициониране и как да го подобрим, но въпреки това не бяхме в състояние да обърнем мача през второто полувреме. Нямаме извинения: нивото на представянето просто не беше достатъчно високо за Барсело...