11/30/13 21:00

Парма и Болоня поделиха точките в интересен мач

Отборите на Парма и Болоня не успяха да излъчат победител в първи мач от 14-ия кръг на Серия А. Двубоят между двата тима предложи много емоции особено в заключителните минути на срещата, когато Парма хвърли всички сили в предни позиции, но гостите от Болоня удържаха точката. Резултатът на „Енио Тардини“ бе открит от гостите след 10 минути игра. Точен за Болоня бе Панайотис Коне. Домакините обаче съумяха да възстановят статуковото на терена в 23-ата минута, когато Антонио Касано вкара брилянтен гол. След изпълнение на корнер, нападателят засече ...