12/01/13 18:11

Сериозна издънка на Ливърпул в Хъл

Отборът на Ливърпул записа изненадваща загуба с 1:3 при гостуването си на Хъл Сити в мач от 13-ия кръг на Висшата лига. Мърсисайдци се представят силно от началото на сезона, но днес не бяха на обичайното си ниво допуснаха поражение, което ги остави на седем точки от лидера Арсенал. "Тигрите" откриха резултата в 20-та минута, когато далечен изстрел на Джейк Ливърмор се отклони в Мартин Шкъртел и излъга вратаря Симон Миньоле. Седем минути по-късно капитанът на Ливърпул Стивън Джерард изравни след много добро изпълнение от свободен удар. Ключовия...