12/01/13 18:02

Стоев: Няма как да подценим Берое, просто играхме разумно

Старши треньорът на Лудогорец Стойчо Стоев заяви, че в отбора му е имало известна умора от двубоя срещу ПСВ Айндховен през седмицата, но играчите му са подходили разумно при победата с 1:0 над Берое в 19-ия кръг на А група. „Няма начин да не е имало умора. Играхме тежък мач срещу ПСВ Айндховен. Днес пестеливо, разумно, мисля, че Берое нямаха и положения, особено през първото полувреме. Изиграхме тактически грамотно мача и победихме“, коментира Стоев. „Не, указанията ми към момчетата не бяха да се пестят. Малко или много играем с Берое - един се...