12/02/13 22:18

Голов спектакъл във Флоренция, Фиорентина победи Верона с 4:3

Впечатляващо голово шоу си спретнаха отборите на Фиорентина и Верона. В истински спектакъл на "Артемио Франки", домакините победиха с 4:3 в двубой, в който и двата отбора заслужаваха трите точки. Шоуто започна в 5-та минута, когато Борха Валеро премина през Жоржиньо и с хубав изстрел в близкия ъгъл вкара за 1:0 за "виолетовите". Още в ответната атака обаче Верона изравни чрез Ромуло. Хуан Итурбе стреля, Нето спаси, но при добавката Ромуло бе точен за 1:1. В 13-та минута Верона вече бе осъществила пълен обрат като този път голмайстор бе Хуан Иту...