12/06/13 21:25

Балкан удари Черноморец след страхотна последна четвърт

Балкан победи Черноморец с 85-70 след страхотна последна четвърт у дома. Въпреки че бургазлии изиграха добри 30 минути и водеха след третата част, баскетболистите на Александър Тодоров решиха всичко в края след серия от 18-0. Това е четвърта поредна победа за ботевградчани, като те имат актив 5-2, а Черноморец все още няма победа и е със 7 загуби. В следващия кръг Балкан гостува на Берое, а Черноморец посреща Левски, информира bgbasket.com. Домакините започнаха мача със серия от 6-0, а това беше най-голямата преднина през първите 10 минути. Те ...