12/06/13 08:33

Питсбърг отчая „акулите“ от Сан Хосе за една третина

Отборът на Питсбърг Пингуинс записа своята пета поредна победа в Националната хокейна лига на САЩ и Канад, след като разгроми у дома Сан Хосе с 5:1. Мачът буквално бе решен в рамките на втората третина, когато играчите на Дан Билсма нанизаха четири шайби във вратата на Анти Ниеми. Финландският страж на „акулите“ допусна попаденията в рамките на 7 минути и логично бе заменен от Алекс Сталок, който също инкасира гол. За разлика от тях колегата им Марк-Андре Флюри направи поредната си бляскава вечер, като отрази 45 от общо 46-те удара към себе си....