12/06/13 12:29

Реал Мадрид и Олимпиакос продължават с перфектен актив

Отборите на Реал Мадрид и Олимпиакос записаха осмите си победи в баскетболната Евролига и все още нямат допуснато поражение в груповата фаза. Реал се справи с Армани Милано със 78:71 точки, като гост в Италия, а Олимпиакос измъкна победата в Германия, побеждавайки Байерн Мюнхен със 105:103 точки. Армани Милано държи третата позиция в групата на Реал с 4 победи и 4 загуби, а Байерн е четвърти в групата на Олимпиакос с 3 победи от 8 срещи. В тази група С сигурен за Топ 16 е и съставът на Галатасарай, който победи Уникаха със 78:70 точки. Италианс...