12/07/13 19:00

Атлетико Мадрид безмилостен срещу Сант Андреу

Атлетико Мадрид не показа никаква милост към третодивизионния си съперник за Купата на Краля Сант Андреу и победи като гост с 4:0 в първата среща, обезсмисляйки реванша на 18 декември. Раул Гарсия в 13-та минута, Арда Туран на два пъти - в 21-та и 56-та, и накрая Давид Вия в 84-та - донесоха солидния аванс за Атлетико. Гостите пропиляха и още дузина положения за гол, с които да разгромят своя противник. В 13-та минута Филипе Луис центрира в наказателното поле и Раул Гарсия изпревари Рубен за топката, за да я засече във вратата за 0:1. Осем мину...