12/08/13 21:55

Берое с първа победа за сезона при дамите

Берое Стара Загора записа първа победа за сезона в НБЛ-жени, побеждавайки вицешампиона Нефтохимик 2010 като гост в Бургас с 68:57. Това е четвърта поредна загуба за бургазлийки. Берое все още е на последната позиция в класирането с актив 1-6, а Нефтохимик е с 4-4. В следващия кръг старозагорки посрещат Хасково 2012, а Нефтохимик няма мач. Вера Перостийска записа дабъл дабъл от 27 точки и 12 борби за победителките, 13 точки и 5 асистенции добави Ивелина Вранчева, а Зорница Найденова регистрира 12 точки, 8 асистенции и 7 борби. Най-резултатна за...