12/08/13 19:45

Лукойл победи Левски в голямото дерби

Лукойл излезе победител от голямото дерби с Левски, след като надигра "сините" с 87:77 в мач от Националната баскетболна лига. В атрактивната среща от 8-я кръг Левски поведе от началото на мача с 3:0, но шампионите бързо изравниха и поведоха в резултата. "Сините" не се дадоха и първата четвърт вървеше равно. В крайна сметка, тимът на Тити Папазов взе тази част с 23:22. Втората четвърт завърши в полза на Лукойл, които излязоха в полувремето при резултат 37:45. Третата четвърт беше изключително драматична, но Лукойл Академик успя да издържи на на...