12/08/13 17:49

Терек победи Живко Миланов и Том, загуба за Бг Амкар от Динамо Москва

Отборът на Терек Грозни се наложи с 2:0 над Живко Миланов и неговия Том Томс в мач 19-я кръг на руския шампионат, който e последен за есенния дял. Бившият футболист на Левски изкара пълни 90 минути за гостите, като за пореден път се отчете със стабилни изяви на терена. Любопитен факт е, че Миланов бе един от малкото играчи на Том, които не бяха санкционирани от главния рефер с картон. Същевременно Владимир Кисенков получи втори жълт картон в 73-ата минута и остави тима си с човек по-малко, а в 91-ата минута вратарят на състава Петр Вашек бе изг...