12/09/13 00:05

Зрелищно равенство между Малага и Осасуна за Купата на Краля

Отборите на Малага и Осасуна не успяха да излъчат победител в зрелищен първи мач от шестнадесетинафиналите за Купата на Краля, като записаха 3:3. Първоначално домакините от Малага поведоха с класически резултат, но момчетата на Хави Грасия успяха да се върнат в двубоя през втората част. Малага поведе след малко повече от половин час игра. Серхио Санчес се разписа в 31-ата минута, а само 7 минути след това, в 38-ата минута Антунес удвои – 2:0. След почивката домакините нанесоха и трети удар по Осасуна, след Хуанми направи резултата класически в ...