12/22/13 17:12

Олимпик Марсилия спечели точка с два гола за броени секунди

Отборите на Олимпик Марсилия и Бордо не успяха да се победят. Мачът от 19-я кръг на френското първенство завърши при 2:2. Гостите от Бордо успяха да поведат с два гола, но допуснаха резултатът да бъде изравнен през второто полувреме. В 34-та минута след центриране от корнер бразилският нападател Жуси Ферейра Виейра засече отблизо за 1:0. 28-годишният полузащитник на гостите Никола Белай покачи на 2:0 в 66-та. Последваха силни минути за Олимпик Марсилия, които само в рамките на две минути успя да стигне до 2:2. В 73-та минута след центриране в н...