12/28/13 19:25

Без Бербатов Фулъм бе унижен от Хъл, Вила с Тонев не успя да бие Суонзи

Фулъм претърпя унизикателна загуба с 0:6 в гостуването си на Хъл Сити от 19-тия кръг на Премиършип. Лондонският клуб бе без звездата си Димитър Бербатов, който не успя да се възстанови от контузията си. В негово отсъствие съотборниците му претърпяха сериозно унижение като допуснаха 6 гола от тима на Хъл. Нищо не предвещаваше погрома, след като до почивката резултатът бе 0:0. Голеадата започна в 49-та минута, когато резултатът откри Ахмед Елмохамади. След час игра преднината на Хъл удвои Роберт Корен. 3 минути по-късно Джордж Бойд вкара трети г...