01/01/14 18:54

Бербо измъкна Фулъм с победен гол, от пейката Тонев видя края на мъките за Вила

Българският нападател на Фулъм Димитър Бербатов бе с основна заслуга за победата с 2:1 над Уест Хем в лондонското дерби на 20-ия кръг във Висшата лига. Звездата на „котиджърс“ реализира победния втори гол за пълния обрат, който дойде, след като „чуковете“ останаха с човек по-малко още преди почивката заради безразсъдни действия на Кевин Нолан. За Бербо това бе 4-о попадение в шампионата и общо 5-о за сезона, с което благоевградчанинът стана голмайстор на Фулъм през сезона. Успехът пък дойде в много важен момент за тима на Рене Мойленстийн, след...