01/04/14 19:00

Изхвърлиха рано-рано Тонев и Вила от ФА Къп

Астън Вила отпадна безславно още в третия кръг на турнира за Купата на Англия. Тимът на българския национал Александър Тонев допусна домакинска загуба с 1:2 от Шефийлд Юнайтед и така рано-рано приключи с участието си в надпеварата. Тонев започна двубоя като титуляр, но бе заменен през втората част от Никлас Хелениус. Именно датският национал отбеляза единственото попадение за домакините, което обаче се оказа недостатъчно поне за равенството, което щеше да осигури на Астън Вила преиграване в Шефийлд. Мърфи откри за гостите в 20-ата минута, Вила ...