01/05/14 15:54

Нотингам мина като ураган през резервите на Уест Хем

Втородивизионният Нотингам Форест се класира за четвъртия кръг на турнира за ФА Къп, след като с категоричното 5:0 взе скалпа на елитния Уест Хем. Мениджърът на лондончани Сам Алърдайс със сигурност съжали, че заложи на голяма част от резервните си футболисти, които бяха напълно надиграни от домакините. Много силен мача за „супер червените“ изигра нападателят Джейми Патърсън, който се отчете с хеттрик във вратата на Адриан дел Кастийо, а другите два гола бяха дело на Джамел Абдун и капитанът Анди Рийд. Двубоят на „Сити Граунд“ пое по заплашител...