01/12/14 00:53

Севиля и Елче се разотидоха с по една точка в актива си

Отборът на Севиля и Елче си поделиха точките след 1:1 мач от 19-я кръг на Примера дивисион. Футболистите на Юнай Емери имаха предимство на терена, но головите положения пред двете врати не изобилстваха през 90-те минути. В 35-та минута домакините изразиха своя протест към съдията и поискаха дузпа, след като играч на Севиля игра с ръка в наказателното поле, въпреки че телевизионните повторения не успяха да покажат с категоричност нарушението на правилата. В 56-та минута Бака пропусна изключителна възможност, след рикошет топката се оказа на крак...