01/15/14 21:03

Любомир Герасимов: Дано да стигнем до финала

Наставникът на Габрово Любомир Герасимов призна, че въпреки победата на неговия тим над Малийе Мали Пиянго с 3:2 гейма в първия четвъртфинален мач за Купата на CEV, съставът му е допуснал доста грешки. Все пак, специалистът изрази своята надежда възпитаниците му да стигнат до финала нанадпреварата. „Днес допуснахме някои грешки, но радващо е, че победихме“, започна Герасимов „Надявам се мачът да е по-добър там за нас. Очаквам повече спокойствие и стабилност. Все още има елементи, които не сме изчистили. Дано да стигнем до края и до финала“, зав...