01/15/14 22:04

Нант надви Ница и се класира за полуфинала на Купата на Лигата

Отборът на Нант победи с 4:3 Ница в четвърфиналния мач за Купата на Лигата и така намери място на полуфинала на надпреварата. Зрелищният мач на стадион „Луис Фонтено“ премина с подчертано надмощие от страна на домакините, които успяха да реализират цели 4 от създадените положения. Същевременно Ница успя да стигне до 3 попадения. Ница поведе след 17 минути игра. Дидие Дигар се възползва от първата по-хубава възможност за тима му и откри за 0:1. Последваха минути, в които двата състава си размениха по още няколко атаки, а с подновяването на игра...