01/21/14 00:07

Уест Бромич спаси точка на "Дъ Хоутърнс", остави Евертън извън Топ 4

Уест Бромич Албиън зарадва новия си треньор Пепе Мел с първа спечелена точка в кариерата му на Острова, след равенството 1:1 срещу Евертън на "Дъ Хоутърнс", в последен мач от 22-я кръг на Висшата лига. Евертън изпусна шанс да измести Ливърпул от четвъртото място, докато точката остави УБА на четири точки от зоната на изпадащите. "Карамелите" се намираха в добра форма, като спечелиха последните си две срещи с чисти мрежи. Те играха по-добре през първото полувреме и срещу УБА, но след почивката домакините показаха амбиция, за да променят развоя н...