01/26/14 15:34

Рома се възползва от грешката на Юве и съкрати пасива си на 6 точки

Рома се възползва от грешната стъпка, която направи Ювентус при гостуването на Лацио. „Римските вълци“ победиха с 3:1 като гост Верона в мач от 21-я кръг на Серия А. По този начин Рома съкрати пасива си от лидера Ювентус само на шест точки. Мачът започна равностойно, като нито един от двата отбора не успя да наложи превес върху играта. Рома успя да поведе в резултата в допълнителното време на първата част, когато Жервиньо направи добър пробив, след което сви топката към Адем Ляич, а той отблизо стреля и прати топката във вратата на Рафаел.