01/31/14 20:04

Черно море и Атирау не успяха да се победят

Черно море завърши наравно 1:1 във втората си контрола на турска земя срещу елитния казахстански тим Атирау, съобщава официалният сайт на „моряците”. Филип Рудник открива резултата за Атирау след пряк свободен удар в 30-ата минута, а изравнителното попадение е дело на Кирил Котев с глава в 64-ата. В 58-ата минута Бакари е изгонен от игра. Черно море: Китанов, Александоров,Венков, Котев, Атанасов, Бергонси, Паланков, Георгиев, Божилов, Бакари, Коконов (Дашев,Расим, Сталев, Петров, Станчев, Йовчев, Костадинов, Пешков, попов, Цанков, Минков, Петро...