02/01/14 20:53

Каляри надигра безидеен Фиорентина, Ди Натале вкара Удинезе в релси

Отборът на Фиорентина изигра доста безличен мач при гостуването си на Каляри и логично загуби с 0:1 в мач от 22-ия кръг на Серия А. Тимът на Винченцо Монтела можеше да си тръгне и с по-сериозна като цифрово изражение загуба, но домакините успяха да накажат разсеяната му игра в отбрана само веднъж. Тя започна да се пропуква много рано в мача. В 20-ата минута вратарят Нето и Стефан Савич не се разбраха кой ще посрещне центриране от фланга, като бразилският страж налетя върху своя колега в отбрана. Топката отиде право в Марко Сау, който стреля без...