02/02/14 23:03

Сашо Ангелов е доволен от функционалното състояние на етърци

Старши треньорът на Етър Велико Търново Сашо Ангелов заяви, че е доволен от функционалното състояние на футболистите, показано в контролните срещи в края на седмицата. "Ние сме отбор във “В” група, който мери сили със съперници от по- високите нива. В двата мача показахме много добро функционално състояние /б.р. при загубата с 2:3 от ФК Раковски в четвъртък и равенството с Марек в събота/. Част от футболистите са във формата, която искам да бъдат. Други все още не са, но гледат да се равняват със съотборниците си. Старанието и желанието са нали...