02/02/14 23:49

Ювентус наказа и Интер, в дербито имаше само един отбор

Ювентус продължи великолепното си представяне в Италия и в голямото дерби на Ботуша. "Бианконерите" победиха с 3:1 Интер в мач от 22-рия кръг на Серия А като демонстрираха категоричното си превъзходство над "нерадзурите". Юве показа, че в момента разликата в класите между двата отбора е голяма и в общи линии не срещна никакви трудности срещу своя съперник. Още в началото Карлос Тевес бе близо до гола, който все пак падна в 15-а минута. След великолепен пас на Андреа Пирло, Щефан Лихщайнер вкара с глава след плонж. Минималният аванс на Юве се за...