02/03/14 00:10

Реал Мадрид изпусна златен шанс след равен в Билбао, Роналдо с червен картон

Реал Мадрид пропусна отличен шанс да изпревари големия си конкурент в Испания Барселона и да се доближи на точка до лидера Атлетико Мадрид, след като завърши наравно 1:1 в гостуването си на Атлетик Билбао в мач от 22-рия кръг на Примера дивисион. "Белия балет" завърши мача с 10 души заради показан директен червен картон на звездата на тима Кристиано Роналдо, който стана жертва на симулация. През първото полувреме футболът на "Сан Мамес" не бе на особено високо ниво, двата отбора играеха равностойно, но положенията почти липсваха и логично почив...